|
|
|
|
 |
Jam Clerk
2017-07-29 08:11:01
|
3741
|
Ettől még működni fog, csak előbb-utóbb nélkülünk... meg persze jó néhány száz (ezer... tízezer) faj nélkül... |
|
A hozzászólás:
 |
szaialt
2017-07-29 07:11:02
|
3740
|
Az A lehetőséget választom. Nem fogják betiltani sajnos, és nem azért, hogy működjön az evolúció. |
|
Előzmény:
 |
Jam Clerk
2017-07-28 08:00:16
|
3739
|
A) Nem, a lobbi erősebb
B) Nem, nem azonnal
C) Mik azok a méhek?
D) A magyar méhlegelők túlzsúfoltságán a tiltás nem hogy segítene, inkább javít, ezért mindenhol tilos lesz, kivéve itt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|