|
|
|
|
 |
hamvasat
2017-07-31 07:55:19
|
14637
|
Nagyharang67!
Köszi. Majd nézelődöm. Egyelőre megoldottuk nagybátyámnál a darálást.
Üdv: hamvasat |
|
A hozzászólás:
 |
nagyharang67
2017-07-28 15:45:57
|
14628
|
Persze, hogy létezik.
Egy kicsi kukorica darálót kell beszerezni és az meg fogja oldani a problémát. |
|
Előzmény:
 |
hamvasat
2017-07-26 23:47:26
|
14621
|
Köszönöm szépen!
Az indító elég durva szemű fürjnek, azt még darálnom is kell.
Illetve itteni tanácsra vettem egész búzát és kukoricát, hogy vegyítsem a tojótáppal, ezt is le kell darálnom.
Vennék én darálót, de ilyen kis mennyiségekhez nem akarnék venni egy nagy darálót (ne kelljen kerülgetni), valami kicsi gépet vennék, de nem találok. Létezik ilyen kicsi, kompakt daráló?
Köszi, üdv: hamvasat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|