hogy neked mennyire igazad van !
"a biztosítási feltételeket a biztosítók határozzák meg, főleg az apróbetűs részben."
Bizony egy árva szót nem engednek beleírni az általuk kreált 65 - 95 oldalas szerződési feltételeikbe.
Engem havonta legalább egyszer megkörnyékeznek a biztosítási ügynökök a 'szuper' jó ajánlataikkal.
Majd mindig elhajtom őket, de néha a kitartók majdnem célba érnek.
Mikor elmondják azt a 25 dolgot amitől félnem kell én kiemelem, hogy csak kettő az amit durván érinthet.
Ez egy lakástűz vagy egy viharkár.
Amikor kifejtésre kerülne a sor akkor mindig kudarc a munkájuk. Pl. lakástűznél mondtam írjuk bele, hogy a szándékosságot kivéve mindenre fizetnek.
A szándékosságot is pontositva , ha a biztosítottnál állapítanak meg szándékosságot. Na erre megfagy a levegő. kérdezem, hogy akkor miről beszélünk. Egyenrangú szerződő fél vagyok vagy sem.
A nem megfelelő gondosság a gondatlanság egy olyan klauza amivel majd mindig kihátrálhatnak a kifizetés alól. |