|
|
|
|
 |
Jam Clerk
2017-07-26 21:17:46
|
3732
|
A saját tapasztalatom is hasonló, hálistennek "csak" a szűk kétharmada ment el, az oxálsavas csurgatás fogta meg, amit még lehetett. |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2017-07-26 20:06:01
|
3731
|
Felejtsd el. Nem én mondom, hanem Tóth Péter. Rezisztenciproblémák... Volt valaki, akinek elment az állománya az elöírás szerinti használat mellet, de hiába perelte a Bayert, egyszerüen túl nagy cég, hogy jogi úton elégtételt lehessen rajtuk venni. |
|
Előzmény:
 |
szaialt
2017-07-26 18:07:39
|
3730
|
Sziasztok!
Mi a véleményetek a Bayvarolról, mint atkairtóról?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|