Keresés

Részletes keresés

Jam Clerk Creative Commons License 2017-07-26 21:17:46 3732

A saját tapasztalatom is hasonló, hálistennek "csak" a szűk kétharmada ment el, az oxálsavas csurgatás fogta meg, amit még lehetett.

A hozzászólás:
van_Persil Creative Commons License 2017-07-26 20:06:01 3731

Felejtsd el. Nem én mondom, hanem Tóth Péter. Rezisztenciproblémák... Volt valaki, akinek elment az állománya az elöírás szerinti használat mellet, de hiába perelte a Bayert, egyszerüen túl nagy cég, hogy jogi úton elégtételt lehessen rajtuk venni.

Előzmény:
szaialt Creative Commons License 2017-07-26 18:07:39 3730

Sziasztok!

Mi a véleményetek a Bayvarolról, mint atkairtóról?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!