Keresés

Részletes keresés

Deryan Creative Commons License 2017-07-27 07:58:52 3737

Kezdőként atka diagnosztizálásra és gyérítésre használtam a múlt évben júliusban és augusztusban egy nagy boconádi kaptárnál és egy Hunor kaptárnál. Az utóbbiban egy kis családot rajzásból nevelgettem.

Októberben volt egy Varratrazos kezelés, amivel az évet zártam. Ekkor volt atkahullás bőven, de nem vészes.

van_Persil Creative Commons License 2017-07-26 21:50:15 3733

Itt vannak Tóth Péter elérhetöségei, ha komolyabban érdekel a téma:

http://www.omme.hu/?p=1643

van_Persil Creative Commons License 2017-07-26 20:06:01 3731

Felejtsd el. Nem én mondom, hanem Tóth Péter. Rezisztenciproblémák... Volt valaki, akinek elment az állománya az elöírás szerinti használat mellet, de hiába perelte a Bayert, egyszerüen túl nagy cég, hogy jogi úton elégtételt lehessen rajtuk venni.

A hozzászólás:
szaialt Creative Commons License 2017-07-26 18:07:39 3730

Sziasztok!

Mi a véleményetek a Bayvarolról, mint atkairtóról?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!