|
|
|
|
 |
Deryan
2017-07-27 07:58:52
|
3737
|
Kezdőként atka diagnosztizálásra és gyérítésre használtam a múlt évben júliusban és augusztusban egy nagy boconádi kaptárnál és egy Hunor kaptárnál. Az utóbbiban egy kis családot rajzásból nevelgettem.
Októberben volt egy Varratrazos kezelés, amivel az évet zártam. Ekkor volt atkahullás bőven, de nem vészes. |
|
 |
van_Persil
2017-07-26 20:06:01
|
3731
|
Felejtsd el. Nem én mondom, hanem Tóth Péter. Rezisztenciproblémák... Volt valaki, akinek elment az állománya az elöírás szerinti használat mellet, de hiába perelte a Bayert, egyszerüen túl nagy cég, hogy jogi úton elégtételt lehessen rajtuk venni. |
|
A hozzászólás:
 |
szaialt
2017-07-26 18:07:39
|
3730
|
Sziasztok!
Mi a véleményetek a Bayvarolról, mint atkairtóról?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|