|
|
|
|
 |
hamvasat
2017-07-26 20:29:55
|
14619
|
Helyesebben 3,6 m2. 2m x 0,6 m egy szint. Középen két részre osztható. |
|
A hozzászólás:
 |
hamvasat
2017-07-26 17:54:03
|
14618
|
Oyabun!
Szia.
Köszi. A 3 szint kb. 3 m2 összesen. Ezt úgy 50 madárnak szánom.
Üdv: hamvasat |
|
Előzmény:
 |
Oyabun
2017-07-26 12:00:31
|
14615
|
Attila, ezt a ketrecet te csinálod a fürjeknek? SZém munkának tűnik.
A méretet csak saccolni tudom. Mekkora alapterületet számolsz madaranként?
Vagy fordítva - egy szinten hány fürjet tervezel tartani?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|