Kedves Topictársak!
Említettem, hogy gondban vagyok a táp beszerzéssel a környékünkön. Jártam ma Dunavecsén a Budai Fürjészetnél keltetni való tojásért és ott mondta Attila, hogy van Vitafort bolt Dunavecsén. Siettem, mert 11-kor zárt, 5 perccel zárás után még kiszolgáltak, úgyhogy kapkodtam sajnos. Gyógyszermentes intenzív indítót kértem, a hölgy mondta is, hogy gyógyszermentes. Mosz nézem itthon, hogy a papírján az van, hogy "Kokcidiosztatikum: Maxiban gyógypremix TKV:566/93".
Tudom, hogy googli a barátom, de most nem lettem okosabb tőle. Ez a szalmonella elleni adalék és nem adhatom fürjcsibéknek vagy valami más?
Az intenzív nevelőben meg "Clinacox 0,5% gyógypremix E771" van.
Vitafort aranytojó táp helyett meg Vitafort Árutojó takarmánykeveréket kaptam. Ez is jó?
Megköszönném, ha segítenétek, hogy ezek jók-e vagy adjam oda nagybátyám tyúkjainak...
Tudom, hogy balfék voltam, de nem gondoltam, hogy amit mondanak az nem úgy van. Mondta is a hölgy, hogy ezeket viszik fürjeknek...
Köszönöm, üdv: hamvasat |