|
|
|
|
 |
CBNora
2017-07-15 19:30:03
|
24350
|
Mindenképpen van remény, mert az, hogy koronavírussal fertőzött, még jelenti azt, hogy FIP-es lesz. |
|
A hozzászólás:
 |
Szafy03
2017-07-15 18:35:27
|
24349
|
Nagyon sajnálom! Ezek szerint a kezelés után a FIP nem alakult ki nála! Akkor talán nekünk is van remény! |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2017-07-15 18:06:00
|
24348
|
Ő 2014. októberében meghalt. De nem FIP-ben, pajzsmirigy túlműködése volt és valószínűleg béldaganata. 12,5 éves volt.
Most tényleg Maine Coon macskám van, Lemonka. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|