Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2017-07-15 19:30:03 24350

Mindenképpen van remény, mert az, hogy koronavírussal fertőzött, még jelenti azt, hogy FIP-es lesz.

A hozzászólás:
Szafy03 Creative Commons License 2017-07-15 18:35:27 24349

Nagyon sajnálom! Ezek szerint a kezelés után a FIP nem alakult ki nála! Akkor talán nekünk is van remény!

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2017-07-15 18:06:00 24348

Ő 2014. októberében meghalt. De nem FIP-ben, pajzsmirigy túlműködése volt és valószínűleg béldaganata. 12,5 éves volt.

Most tényleg Maine Coon macskám van, Lemonka.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!