Keresés

Részletes keresés

Szafy03 Creative Commons License 2017-07-15 17:40:14 24347

A Te cicád hogy van azóta?

Szafy03 Creative Commons License 2017-07-15 17:38:52 24346

Ő tesztelte az enyémeket is! Egyenlőre nem ajánlotta fel ezt a lehetőséget pedig már beszéltem vele telefonon mert én vidéki vagyok. De majd akkor felhívom és rákérdezek. Köszönöm

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2017-07-15 14:42:05 24345

A szer nevét nem tudom.

Dr. Lakatos Bélához jártunk, kimondottan fertőző betegségekkel foglalkozik, ő adta. Most nem néztem utána, de gondolom, meg lehet találni a neten az elérhetőségét.

Előzmény:
Szafy03 Creative Commons License 2017-07-15 13:09:04 24344

Szia!

 

Ne haragudj, hogy zavarlak. Tudom régi a hozzászólás de nálunk most aktuális a dolog. Tegnapelőtt halt meg az egyik  cicám FIP-ben, és van másik két cicám akit teszteltettem és az egyiknek 1:200-hoz lett a titer értéke a másiknak 1:5-höz. Említetted ezt az orrba spriccelős szert. Meg tudnád mondani, hogy mi volt ez? Hátha nekünk is segítene. Előre is köszönöm a válaszod és a segítséged!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!