|
|
|
|
 |
Szafy03
2017-07-15 17:40:14
|
24347
|
A Te cicád hogy van azóta? |
|
 |
Szafy03
2017-07-15 17:38:52
|
24346
|
Ő tesztelte az enyémeket is! Egyenlőre nem ajánlotta fel ezt a lehetőséget pedig már beszéltem vele telefonon mert én vidéki vagyok. De majd akkor felhívom és rákérdezek. Köszönöm |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2017-07-15 14:42:05
|
24345
|
A szer nevét nem tudom.
Dr. Lakatos Bélához jártunk, kimondottan fertőző betegségekkel foglalkozik, ő adta. Most nem néztem utána, de gondolom, meg lehet találni a neten az elérhetőségét. |
|
Előzmény:
 |
Szafy03
2017-07-15 13:09:04
|
24344
|
Szia!
Ne haragudj, hogy zavarlak. Tudom régi a hozzászólás de nálunk most aktuális a dolog. Tegnapelőtt halt meg az egyik cicám FIP-ben, és van másik két cicám akit teszteltettem és az egyiknek 1:200-hoz lett a titer értéke a másiknak 1:5-höz. Említetted ezt az orrba spriccelős szert. Meg tudnád mondani, hogy mi volt ez? Hátha nekünk is segítene. Előre is köszönöm a válaszod és a segítséged! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|