Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zoli1437 Creative Commons License 2017-07-11 19:21:12 5886

Pontosítok. Amiről írtam az a nagy átlagos többség. Amelyik röpképes,energiát minimalizál. Eszik,iszik meg vigyáz, hogy meg ne fogják. Egyébként meg egész nap csak gubbaszt.

A két szélére nem igaz. Amelyik már röpülni sem tud a fáradtságtól, csak gyalog közlekedik, az hónapok alatt jön rendbe. Amelyik napi rendszerességgel röpül, de mindig visszajön mert nem tudja az utat. Náluk igazad van. Őket csak a gyűrű alapján lehet hazajuttatni.

Előzmény:
zoli1437 Creative Commons License 2017-07-09 19:35:27 5885

Csak az idén három ment tőlem tovább. Egy posta és egy keringő egy hétre, egy másik keringő kettőre. Végkimerülésig repülnek, utána regenerálódniuk kell a folytatáshoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!