|
|
|
|
 |
misimókus73
2017-07-02 16:04:16
|
4876
|
Ezek álltalában egy helyre piszkítanak, ha azt rendszeresen összeszeded és trágyadombra rakod, amit letakarsz (levéllel-füvel-szalmával). Akkor észre sem veszik a szomszégok hogy vannak disznóid.
Sok sikert és jó étvágyat a malacokhoz! :) |
|
A hozzászólás:
 |
petyaaa
2017-06-28 14:12:00
|
4875
|
Sziasztok!
Szeretnék csüngőhasút és hamarosan megszülető kismalacokat tartani.
Van valami rendelet, amit be kell tartanom, vagy beköltöznek az ólba, és kész?
Az önkormányzatnál nem találtam semmi rendeletet ezzel kapcsolatban.
Be kell jelentenem?
Kell valami adót fizetnem?
Sablon, 450-500 m2-es telkeken álló sablon házakkal teli üdülőövezetben lakok, ahol a szomszédaim egyrészt helyi lakosok, másrészt üdülőtulajdonosok. Ők beleszólhatnak a tervembe?
Hálásan veszek minden tanácsot, információt, mert ez egy nagyon új terep lesz számomra
:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|