Keresés

Részletes keresés

PETYUS Creative Commons License 2017-06-26 19:05:46 953

A villanykapcsolót kicserélni egy hagyományosra.

A hozzászólás:
jack46bauer Creative Commons License 2017-06-26 11:42:30 952

segitséget szeretnék kérni ! 10 w neoncsövem kikapcsolás után nagyon halványan vibrál-villan !hogy tudnám a hibát megoldani ? köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!