Keresés

Részletes keresés

Zbiro123 Creative Commons License 2017-06-20 15:32:07 6186

Köszönöm válaszod

A hozzászólás:
juhosttt Creative Commons License 2017-06-20 13:25:47 6185

A kotló már nem a tojás miatt ül vissza a fészekre, hanem mert ott érzi biztonságban magát a kicsikkel. Voltak kánikulai idők is amelyek nem kedveztek a tojásoknak. A kotló csak akkor haggyja el a fészket, amikor már minden életképes kacsa kikelt. 

Előzmény:
Zbiro123 Creative Commons License 2017-06-19 11:59:36 6183

Sziasztok! Kezdő vagyok a néma kacsa tartásban. Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy mi a teendő abban az esetben, ha tegnap 5 kiskacsa kikelt már és szépen kijönnek a fészekből a kotlóval, fürdenek, de mi lesz a többi tojással, elég büdös van a fészekben, meddig várjak még a többi tojás kidobásával. A kotló még mindig visszaül a kicsikkel a fészekbe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!