Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Grifx Creative Commons License 2017-06-18 18:36:52 16606

Fotózás céljából lenne a dolog. (Nagyon tetszik a megjelenésükben a nagy csápok így a molylepkék is érdekelnének.)

 

Azt gondoltam, hogy fényforrás kell, és arra jönnek, de vajon hogyan kerülnek meg fotózható állapotba?

 

100 mm- es Canon makró van 12+25 közgyűrűvel. 

 

A füldugót beszereztem. :D

Előzmény:
Decagon Creative Commons License 2017-06-16 17:49:06 16604

Kutatási célból fotóznád? (fehér lepedő+halogén) 

Szerintem minél több fény van, annál jobb. :)

Makró obid milyen?

 

(plusz nem árt egy pár füldugó, sz@r ülni az ügyeleten arra várva, hogy egy doki kiszedje a füled mélyéről a fotóalanyt: )

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!