Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2017-06-17 14:56:32 3019

Nem lehet vele telefonálni.

A hozzászólás:
szilasz1975 Creative Commons License 2017-06-17 11:14:36 3018

iPad 2017 cellular készülékkel lehet telefonálni vagy csak mobilnetezni (sim kártyával persze)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!