|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kiss_atti
2017-06-16 07:34:47
|
3644
|
Nekem ez a fogantyú
11 éve van fenn a 980*2400-as teraszajtómon, hibátlanul működik, igaz, nem állat módon használjuk, és szakszerűen van feltéve. Műanyagból van.
Ha ez Nektek nem OK, akkor aluból lehet vagy venni, vagy csináltatni, három rögzítő furatot tenni bele, és tokban futó merevítésbe önmetsző csavarral fogatni. Alumínium ablakok/ajtók forgalmazásával foglalkozó cégektől kellene megkérdezni ( Alukonstrukt, Baufém, Fehér Alu, stb, stb)
|
|
Előzmény:
 |
zajostücsök87
2017-06-16 06:32:07
|
3642
|
Sziasztok,
Műanyag barna erkélyajtóhoz fogantyút hol lehetne normális minőségben kapni? Ami volt hozzá fél év után lepattant, nagyon gyenge minőség volt, a 1,1x2,1 méteres 3 rétegű üveggel ellátott ajtót nagyon nehezen tudtuk vele normálisan csukni.... Jó lenne olyat venni, amit tisztességesen meg lehet fogni, nem csak újjakkal...
Ugye a probléma, hogy akármilyen fogantyú nem jó, mert nem tudom az ellentétes oldalról fúrni az ajtót.... Hátha tudtok valami megoldást.
Köszi előre is a tippeket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|