Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gergerg Creative Commons License 2017-06-11 11:26:02 287

Nem tervezünk olyan "közvéleménykutató" rendszert tervezni, leprogramoztatni, üzemeltetni és szavazatszámláltatni. 

Aha! Szóval ha nemleges választóról van szó, akkor kompetensek vagytok, ha kozbenjárni kell, vagy igérni, akkor meg meg van kötve a kezetek. Még szép hogy nem terveztek semmit, mert semmi közötök semilyen fejlesztéshez.

 

Az index nagy fórum.... Ha olyan nagy fórum, akkor talán nem ártana néha odafigyelni a felhasználókra. Igen is lehet közvéleménykutatót beillesteni. mondjuk oda ahol mindenképp kell nyomnom egy like-t ha szeretem azért, ha nem azért.

 

A most kért fejlesztés egy kb 1 órás munka. Talán nem halna bele az új gazda. 

 

Persze, lehet írni a megadott cimre, csak tök fölösleges. Mégcsak nem is válaszolnak, még nemet sem. Ezért kellene közvéleményt kutatni, csoportosulni, érdekközösséget létrehozni. De ti nem hogy segítrnétrk benne, inkább akadályozzátok.

Előzmény:
Nebáncs!virág Creative Commons License 2017-06-10 15:17:12 281

Nem tervezünk olyan "közvéleménykutató" rendszert tervezni, leprogramoztatni, üzemeltetni és szavazatszámláltatni. A fórumon többtízezer aktív _anonim_ nick van. így annak megállapítása, hogy egy személy hány nicken nyilvánít véleményt vagy szavaz nem megállapítható. ezek után a szavazórendszer programozásának és üzemeltetésének anyagi vonzatairól már nem tennék említést. Ez egy hatalmas fórum, nem egy baráti csoport. 

 

A rendszert különösebb fennakadás nélkül használják a felhasználók két éve, a nagyszámú felhasználóból adódóan a vélemények két szélső pontja között miszerint úgy tökéletes ahogy van és úgy rossz ahogy van nagy a szórás. 

 

Amennyiben mondjuk valaki elektromos talajlazítóról nyit topikot a Gyümölcsfák szekcióban, úgy az megjelenik a főoldalon, 2-4 napig ott is marad, a moderátor látja és áthelyezi a Kerti gépek, eszközök szekcióba. De a usereknek is lehetősége van jelezni a problémát a moderátori topikban. 

 Amúgy a következőképpen alakult az új topikok száma a Kertészeten belül témánként:

 

 

Komposztálandó: 0

Egyebek: 3

Betegségek, kártevők: 1

Egzotikumok: 2

Zöldségek: 4

Kerti gépek: 11

Kert, díszkert: 7

Szőlészet- borászat 0

Virágok: 1

Gyümölcsfák: 6

 

Összesen: 35 topik a két év alatt. Nem igaz, hogy senki nem nyit topikot. 

 

 A Hobbi fórumon belül még az Állati szekcióban található alfórum rendszer, de a Hobbin kívül is több helyen bevezetésre került egyedi mérlegelés alapján ez a fajta tagozódás. 

 

Én megértem és rettentően sajnálom, hogy neked nem tetszik, remélem egyszer a jövőben lehetőség lesz a usereknek saját maguknak személyre szabni a fórum szerkezetének láthatóságát. Addig meg kell elégednetek a jelenlegi lehetőségekkel. 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!