|
|
 |
püfffneki
2017-06-09 14:06:36
|
114
|
Sajnos nem tudom, hogy a fiam felöltözött e , mert megint annyira későn jött és korán ment, hogy nem beszéltünk.
Talán majd holnap.
Végülis még csak május van, belefér 1 kis hűvös reggel, csak az hogy nálunk nem nagyon volt nyoma a lehűlésnek tegnap.
Ma már igen.
Remek lenne reggel kapálni, de az még nem sikerül, sajnos.
És nem tudok krumplit pucolni, és írni se, csak 1-2 sort.
Szóval van még hova gyógyulgatni.
A 93 éves Tata szereti a cseresznye befőttet, azért szenvedek az elrakással. De már van 10 üveg annyi elég lesz.
A ti fátokon mennyi van? A miénken jó sok és szép nagy szemek.
Annyira kár értük.
Miért nem szeretik a gyerekek a gyümölcsöt? Az én fiam magától ki nem menne hogy szedjen a fáról, csak ha kérincsélem.
Micó is annyira sovány , hogy én is valami betegségre gyanakszom.Vettünk féreghajtó, de nem látok javulást.
Kéne talán vmi kullancsirtó.
A te macskáidnak nincs nevük? |
|
A hozzászólás:
 |
annamari073
2017-06-09 09:37:10
|
113
|
Felénk ma reggel is elég hideg volt, 9 fokot mutatott a hőmérő 6 órakor. (a fiam nulladik órára ment éppen)
Remélem, hogy a Te fiad nem fázott meg tegnap, bár délutánra már jobb lett az időjárás. A nap sütött, így annyira nem volt hidegérzete az embernek, de árnyékban, bizony, hűvös volt.
A mi cseresznyéink is a madaraké lesz, de amúgy sem tudnék mit kezdeni vele. Két éve főztem be utoljára rengeteg cseresznye-sárgabarack-szilvalekvárt, de a vége az lett, hogy senki nem ette, el kellett osztogassam. Ilyen módon meg nincs értelme a befőzéssel kínlódni.
(felénk valami rejtélyes macskakórság támadta meg a két szoptatós nősténymacskánkat is, alig bírtak járni az elmúlt napokban, és csak feküdtek. Az egyik, amelyik betegebbnek látszott, tegnap óta nem is jelentkezett, a másik tegnap még itt volt, de nem nézett ki úgy, hogy jobban lenne, mint az előző napokban)
Sajnálom, hogy a kezed még mindig fáj. Remélem, hogy lassan, de biztosan azért javulni fog.
|
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2017-06-08 09:05:27
|
111
|
Én elég jót aludtam, nem voltam fönn éjjel és így reggel 4, 11ig.
Nálatok olyan hideg van? jaj. A fiam pont Sopronba ment ma, és nem tudom mit vett föl. Nálunk még tegnap jó meleg volt, remélem vitt meleg holmit.
Ő mindig nagyon korán megy lehet hogy az indulása ébresztett.
eső az most se sok volt, de talán kiváltott 1 locsolást.
A hordó nincs tele, de arra elég hogy a tököt, cukkinit tövénél meglocsoljam vele.
Csak mérsékelten javul a kezem. ha használom visszadagad és fáj.
Tegnap elraktam 5 üveg cseresznyét. Fogalmam sincs mi lesz a többivel, mert se szomszédot, se rokont nem érdekli annyira, hogy le is szedje.
telik rá hogy megvegyék a piacon.
Mindenki úgy van vele mint te óvja a kezeit.
Bár én is ezt tettem volna.:((
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|