Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
wihar Creative Commons License 2017-05-29 22:16:34 190

Nekem van egy 80X35cm-es gyári Juwel duplacsöves aksitetőm.

11000.-

Ha érdekel írj: wwwihar@freemail.hu

 

Előzmény:
hul Creative Commons License 2017-05-28 08:50:50 189

Sziasztok!  Sajnálatos módon az eddigi akvárium világításom (egyedi, készített) alkatrészeiben elöregedett és feladta. Megoldást keresek, esetleg átvennék mástól... az akvárium 112 l-es, 80 cm hosszú. A többit megbeszéljük, ha van ötlet. Köszönet! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!