Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2017-05-25 16:26:35 13646

Még egy virág kinyílt, hosszan gyönyörködtem benne.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2017-05-24 16:26:23 13645

Nagy eséllyel lesz, nem is akármi!

Nálam egyébként virágzik az egyik kaktusz, pillanatnyilag csak egy nyílik, de három másik bimbó is van rajta.

Előzmény:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-05-24 10:28:32 13644

Valami csak lesz belőlük.

első szüret.

Agronómus reggelizizik, Rigó haverja fentről figyeli. .-)))))))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!