Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Marcsi Ka Creative Commons License 2017-05-16 18:48:27 3716

Családi okok miatt örökbe adnám 2 éves cicámat.

A cica nagyon szelid, ivartalanitva van, be van oltva.

Eddig lakásba lakott, 1 hónapja már kijár a szabadba is,

de inkább lakásban szeret lenni.

Olyan gazdit keresek, aki nagyon szereti a cicát.

Előzmény:
Marcsi Ka Creative Commons License 2017-05-16 18:40:25 3715

Családi okok miatt örökbe adnám 2 éves cicámat.

A cica nagyon szelid, ivartalanitva van, be van oltva.

Eddig lakásba lakott, 1 hónapja már kijár a szabadba is,

de inkább lakásban szeret lenni.

Olyan gazdit keresek, aki nagyon szereti a cicát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!