|
|
|
|
 |
Bene83
2017-05-14 17:41:20
|
39701
|
Köszönöm a válaszod.
Még egy kérdést tennék fel,ha nem probléma.
Ők az első macskáim,így sejtelmem sincs mi merre hogy van.
Csak egyetlen egy ciciből hajlandò szopizni,az is az anyacica hátsó lábánál lévőből.Olvastam,hogy az ott lévő több tejet ad.De,néha arról is lefordul és sír.Egyedül nem is képes megtalálni,már az anyacica farkát is szopizza,összevissza mászkál.Úgy kell mindig odatenni,hogy ne koboroljon el.Akkor ez is természetes?Gondolom,én lihegem túl. |
|
A hozzászólás:
 |
Tibbe
2017-05-14 16:34:48
|
39700
|
Igen, teljesen természetes, ilyen korban még nincs más dolga, mint szopizni, közben kicsit aludni. Ha a mamának van elég teje, semmi gond nincs, ráérsz pótolni, majd ha tud önállóan enni. |
|
Előzmény:
 |
Bene83
2017-05-14 11:00:35
|
39699
|
Sziasztok!Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.Van egy 2 hetes kiscicám.Azt figyeltem meg nála,hogy rengeteget szopizik.Alszik kb 20 percet,és máris nyafog az újabb adag tejecskéért.Szerintetek ez természetes?Vagy,vegyek neki kiegészítő cicatápszert? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|