Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2017-05-14 16:34:48 39700

Igen, teljesen természetes, ilyen korban még nincs más dolga, mint szopizni, közben kicsit aludni. Ha a mamának van elég teje, semmi gond nincs, ráérsz pótolni, majd ha tud önállóan enni.

A hozzászólás:
Bene83 Creative Commons License 2017-05-14 11:00:35 39699

Sziasztok!Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.Van egy 2 hetes kiscicám.Azt figyeltem meg nála,hogy rengeteget szopizik.Alszik kb 20 percet,és máris nyafog az újabb adag tejecskéért.Szerintetek ez természetes?Vagy,vegyek neki kiegészítő cicatápszert?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!