|
|
|
|
 |
Tibbe
2017-05-14 16:34:48
|
39700
|
Igen, teljesen természetes, ilyen korban még nincs más dolga, mint szopizni, közben kicsit aludni. Ha a mamának van elég teje, semmi gond nincs, ráérsz pótolni, majd ha tud önállóan enni. |
|
A hozzászólás:
 |
Bene83
2017-05-14 11:00:35
|
39699
|
Sziasztok!Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.Van egy 2 hetes kiscicám.Azt figyeltem meg nála,hogy rengeteget szopizik.Alszik kb 20 percet,és máris nyafog az újabb adag tejecskéért.Szerintetek ez természetes?Vagy,vegyek neki kiegészítő cicatápszert? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|