|
|
|
|
 |
Tibbe
2017-05-13 10:42:23
|
39698
|
Igen, nyersen kell adni. A bolti tápos csirkének puha a csontja nyersen. A házi kapirgálóknak már nem annyira. De kaphat nyulat is, az enyémek szerették. Az erősebb csontot én is széttörtem húsklopfolóval. :) |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2017-05-13 06:28:28
|
39697
|
Főtt csirkenyakat inkább ne, mert az a csont már kemény. A nyers csirkenyakat is jó, ha a húsklopfolóval összetöröd, hogy a csigolya nehogy a fogára szoruljon. Nekem volt régen egy cicám, akkor még kertes családi házban laktunk és kijárós volt, egyszer három napig nem jött haza, majd nyitott szájjal, kiszáradt nyelvvel került elő. Valahol főtt csirkenyakkal kínálták és az egyik hátsó fogára szorult egy csigolya, de annyira, hogy fogóval alig bírtuk leszedni, emiatt nem tudta a száját becsukni. Csórikám nem tiltakozott a macera ellen és nagyon hálás volt a segítségért. |
|
Előzmény:
 |
Attila677
2017-05-12 20:24:26
|
39695
|
Sziasztok!
Wow...mennyi új infó! Köszönöm szépen nektek!
A nyers csirkehús jó ötlet, mert nem kell megfőzni így időt spórolok meg. Csak reménykedem benne h nem eszi meg a csontot..... Ezek a konzervek tényleg baromi drágák. Én a kutyámnak csak ritkán adok, inkább főzök neki, mert a sok adalékanyagoktól savat termel. Száraz tápot meg csak hypoallergén-felsőkategóriásat veszem neki.
szép estét kívánok nektek!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|