Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sakac Creative Commons License 2017-05-13 05:23:45 5944

Szia!

 

Nézzél orosz makrókat pl Industar 61 vagy Volna https://tomtiger.home.xs4all.nl/russcam/volnaindus.html.

De a micron nagyon jól teljesítenek az Olympus OM Zuiko objektívek még megfizethető árban vannak.

Egypárat már kipróbáltam ;)

Előzmény:
boomba335 Creative Commons License 2017-04-16 21:40:03 5941

Sziasztok!

 

kezdő makrósként milyen obit tudtok ajánlani egy Panasonic G7-re? (M4/3). Régebbi vagy manuál obik érdekelnek elsősorban, főleg az ár miatt. 

 

előre is köszi. 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!