|
|
|
|
 |
havaho
2017-05-13 19:20:00
|
6175
|
Szívesen. |
|
A hozzászólás:
 |
erikx79
2017-05-12 21:04:34
|
6174
|
Köszönöm válaszod ,megpróbálom majd külön rakni őket ,remélem semmi gond nem lessz . |
|
Előzmény:
 |
havaho
2017-05-12 20:02:39
|
6173
|
Szia! Az nem baj, hogy egy fészekbe tojnak, majd elül amelyik hamarabb kitojja magát aztán a másik meg másik fészekbe fog tojni. Nekem tavaly a három tojó kb. 1-1 hetes különbséggel ült el így. Viszont én külön tenném a tyúkoktól, több okból is. Nekem tavaly agyonvertek és félig megettek egy kacsámat, pedig már 3 hónapos volt, és az volt a legnagyobb gácsér közöttük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|