Keresés

Részletes keresés

havaho Creative Commons License 2017-05-13 19:20:00 6175

Szívesen. 

A hozzászólás:
erikx79 Creative Commons License 2017-05-12 21:04:34 6174

Köszönöm válaszod ,megpróbálom majd külön rakni őket ,remélem semmi gond nem lessz . 

Előzmény:
havaho Creative Commons License 2017-05-12 20:02:39 6173

Szia! Az nem baj, hogy egy fészekbe tojnak, majd elül amelyik hamarabb kitojja magát aztán a másik meg másik fészekbe fog tojni. Nekem tavaly a három tojó kb. 1-1 hetes különbséggel ült el így. Viszont én külön tenném a tyúkoktól, több okból is. Nekem tavaly agyonvertek és félig megettek egy kacsámat, pedig már 3 hónapos volt, és az volt a legnagyobb gácsér közöttük. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!