Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2017-05-12 09:25:12 39690

Laktózmentes tejet nyugodtan adhatsz, attól nem kap hasmenést. Úgy tudom, hogy a cicák 80%-a laktózérzékeny, ezért nem célszerű normál tejet adni neki. Jó, hogy ő szereti a laktózmenteset, az enyémek egyik sem itta meg soha. Ezzel együtt mindig legyen neki víz, úgy tapasztaltam, hogy nagyobb tálkából szívesebben isznak, talán azért, mert annak a széléhez nem ér hozzá a bajuszuk.

A hozzászólás:
Attila677 Creative Commons License 2017-05-12 07:15:08 39689

Köszönöm a tanácsodat !!!

 

Kérdezném, h Ti adtok tejet a macskának?  Kezdetben adtam vizet a kaja mellé, a kis tálkája mindig tele volt. Alig ivott belőle. Viszont a laktózmentes tejet szereti. Kapjon vagy ne kapjon tejet?  Mi a jó megoldás?   Nem szeretnék ártani neki!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!