|
|
|
|
 |
iiko46
2017-05-12 09:25:12
|
39690
|
Laktózmentes tejet nyugodtan adhatsz, attól nem kap hasmenést. Úgy tudom, hogy a cicák 80%-a laktózérzékeny, ezért nem célszerű normál tejet adni neki. Jó, hogy ő szereti a laktózmenteset, az enyémek egyik sem itta meg soha. Ezzel együtt mindig legyen neki víz, úgy tapasztaltam, hogy nagyobb tálkából szívesebben isznak, talán azért, mert annak a széléhez nem ér hozzá a bajuszuk. |
|
A hozzászólás:
 |
Attila677
2017-05-12 07:15:08
|
39689
|
Köszönöm a tanácsodat !!!
Kérdezném, h Ti adtok tejet a macskának? Kezdetben adtam vizet a kaja mellé, a kis tálkája mindig tele volt. Alig ivott belőle. Viszont a laktózmentes tejet szereti. Kapjon vagy ne kapjon tejet? Mi a jó megoldás? Nem szeretnék ártani neki! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|