Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2017-05-11 20:08:25 39688

Az ivartalanításhoz bent kell maradni a kórházban?

Nem. Reggel viszed éhgyomorral, délután hozod.

Viszont kómás lesz, aludni fog, nem fog szoptatni.

Tehát elválasztás után kellene elvégeztetni a műtétet, de ehhez egyeztetni kell a dokival.

A hozzászólás:
Attila677 Creative Commons License 2017-05-11 13:30:24 39687

Az ivartalanításhoz bent kell maradni a kórházban? Akkor ki szoptatja a piciket?  Ugye csak vicc, hogy 2-hónap múlva jönnek megint a kis babák ha sexelt? Neeeemmmmm!!!  

 

Nekem fiú kutyám van és laikus vagyok ezekhez.  Természetesen szaklapokban a neten utána tudnék nézni, de így hogy Ti segítetek nekem, sokkal könnyebb! És ezért tényleg hálás vagyok és köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!