|
|
|
|
 |
MortalWombat
2017-05-11 20:08:25
|
39688
|
Az ivartalanításhoz bent kell maradni a kórházban?
Nem. Reggel viszed éhgyomorral, délután hozod.
Viszont kómás lesz, aludni fog, nem fog szoptatni.
Tehát elválasztás után kellene elvégeztetni a műtétet, de ehhez egyeztetni kell a dokival. |
|
A hozzászólás:
 |
Attila677
2017-05-11 13:30:24
|
39687
|
Az ivartalanításhoz bent kell maradni a kórházban? Akkor ki szoptatja a piciket? Ugye csak vicc, hogy 2-hónap múlva jönnek megint a kis babák ha sexelt? Neeeemmmmm!!!
Nekem fiú kutyám van és laikus vagyok ezekhez. Természetesen szaklapokban a neten utána tudnék nézni, de így hogy Ti segítetek nekem, sokkal könnyebb! És ezért tényleg hálás vagyok és köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|