Kajálás után el ne felejtsd megmosdatni őket.
Hagyományos módon, ahogy az anyjuk!
Legfeljebb majd köpködsz utána egy darabig! :)
Szurkolok neked!! Kitartás!!
Vigyázzatok a kutyátokra-macskátokra mert sok veszély fenyegeti őket!
Lehet rájuk vigyázni? Hát ezek macskák, önfejűek, öntörvényűek! Csak úgy lehet rájuk vigyázni, hogy az összes oltást megkapják, aztán a többi rajtuk múlik.
Az én kandúromat kb. 8 hónapos korában elkapta egy streetfighter kandúr, és megharapta a farkát.
Sajnos a 2/3-adát amputálni kellett. Most úgy néz ki, mint egy kis hiúz!
De a személyisége semmit sem változott, egy tündér, imádom! |