|
|
|
|
 |
iiko46
2017-05-10 07:06:34
|
39678
|
"Kajálás után el ne felejtsd megmosdatni őket.
Hagyományos módon, ahogy az anyjuk!
Legfeljebb majd köpködsz utána egy darabig! :)"
Ezt azért ugye nem hitted el!
Egy jól kicsavart, nedves szivaccsal lehet és kell is őket mosdatni és a kis feneküket masszírozni, hogy tudjanak kakilni, pisilni, mert az nekik önállóan még nem megy. |
|
A hozzászólás:
 |
MortalWombat
2017-05-09 22:36:38
|
39677
|
Kajálás után el ne felejtsd megmosdatni őket.
Hagyományos módon, ahogy az anyjuk!
Legfeljebb majd köpködsz utána egy darabig! :)
Szurkolok neked!! Kitartás!!
Vigyázzatok a kutyátokra-macskátokra mert sok veszély fenyegeti őket!
Lehet rájuk vigyázni? Hát ezek macskák, önfejűek, öntörvényűek! Csak úgy lehet rájuk vigyázni, hogy az összes oltást megkapják, aztán a többi rajtuk múlik.
Az én kandúromat kb. 8 hónapos korában elkapta egy streetfighter kandúr, és megharapta a farkát.
Sajnos a 2/3-adát amputálni kellett. Most úgy néz ki, mint egy kis hiúz!
De a személyisége semmit sem változott, egy tündér, imádom! |
|
Előzmény:
 |
Attila677
2017-05-09 22:22:01
|
39676
|
Azt a Royal Canin baby tápot vettem nekik amiben cumikészlet is van 7000-ft.
Köszönöm a segítséget, majd megírom h mik a fejlemények.
Vigyázzatok a kutyátokra-macskátokra mert sok veszély fenyegeti őket.! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|