Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2017-05-09 21:50:06 39675

Próbáld a cumiztatást a Royal Canin tejporból készült macskatej pótlóval. Gondolom cumis készletet is vettél. Vigyázz, hogy megfelelő legyen a cumin a lyukasztás. a hőmérséklete is jó legyen, ezt a kezed belső felére cseppentve ellenőrizheted. Sikerülni fog őket felnevelni, hiszen azt mondod, egészségesek. Meleg takarón tartsd őket.

A hozzászólás:
Attila677 Creative Commons License 2017-05-09 21:12:03 39674

A kicsik nagyon egészségesek, aktívak és zabálnivalók. Semmi jelét nem látom a betegségnek. Nem költöztettem sehová őket. a régi fekhelyükön vannak. Kértem segítséget az Pesti Állatkerttől esetleg egy gondozót akinek fizetek is ha kell, de ők nem foglalkoznak macskákkal azt válaszolták.  Igazából ha bajban vagy , akkor egyedül maradsz, csak ritkán segítenek. Én ezeket a kis apróságokat viszont szeretném megmenteni. Még a Rádió1-is hívtam, gondoltam a Balázsék segítenek, de be sem kapcsoltak hozzá.  Ugye 4 cica élet nekik nem számít.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!