|
|
|
|
 |
Tibbe
2017-05-09 21:50:06
|
39675
|
Próbáld a cumiztatást a Royal Canin tejporból készült macskatej pótlóval. Gondolom cumis készletet is vettél. Vigyázz, hogy megfelelő legyen a cumin a lyukasztás. a hőmérséklete is jó legyen, ezt a kezed belső felére cseppentve ellenőrizheted. Sikerülni fog őket felnevelni, hiszen azt mondod, egészségesek. Meleg takarón tartsd őket. |
|
A hozzászólás:
 |
Attila677
2017-05-09 21:12:03
|
39674
|
A kicsik nagyon egészségesek, aktívak és zabálnivalók. Semmi jelét nem látom a betegségnek. Nem költöztettem sehová őket. a régi fekhelyükön vannak. Kértem segítséget az Pesti Állatkerttől esetleg egy gondozót akinek fizetek is ha kell, de ők nem foglalkoznak macskákkal azt válaszolták. Igazából ha bajban vagy , akkor egyedül maradsz, csak ritkán segítenek. Én ezeket a kis apróságokat viszont szeretném megmenteni. Még a Rádió1-is hívtam, gondoltam a Balázsék segítenek, de be sem kapcsoltak hozzá. Ugye 4 cica élet nekik nem számít. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|