|
|
|
|
 |
Tibbe
2017-05-09 20:22:15
|
39673
|
Ha egészségesek a kicsik, előbb-utóbb elfogadják a cumit. Ha kimarad fél-egy nap, még van remény. Ha nem egészségesek, és azért hagyta el őket az anyjuk, akkor nem tudsz mit tenni. Lehet, hogy átköltöztetted őket, és az új helyet nem fogadta el az anya? valami oknak kell lennie (zavaró körülmények). |
|
A hozzászólás:
 |
Attila677
2017-05-09 19:59:20
|
39672
|
Sziasztok!
S.O.S. !!! keresek szoptatós anya macskát a 3-hetes cicáimnak (4 baba) mert az anyjuk elhagyta őket, illetve minden olyan segítséget amivel életben tudom tartani őket.
Ma vettem Royal canin babycat tápot, próbálom de nem eszik meg. Vettem kecsketejet azt sem szeretik. Sok Menhelyt hívtam de egyik sem akar segíteni. Van valami ötletek, hogy mivel tudom őket evésre késztetni?
Ha valaki személyesen segítene az nagyon jó lenne. Érden lakom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|