|
|
|
|
 |
Csimpolya
2017-04-26 15:21:14
|
13638
|
Semmi keserűsó? Ha a paradicsom is keserű lesz, akkor bosszankodhatom egy jólesőt, de ettől azért nem túlzottan félek. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Csimpolya
2017-04-25 16:38:39
|
13636
|
Tegnap meglátogattam egy kedves ismerősömet, és sok, szép nyúlánk, sötétzöld paradicsompalántát láttam nála. Megdicsértem, mire az illető azt mondta, hogy egy csipetre való keserűsót tesz a földbe, rögtön adott is kanálra valót. Ma éppen átültetést terveztem, meg is tettem, és követtem az utasítást. Kissé aggódom, mi lesz ebből, de majd beszámolok az eredményről. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|