Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2017-04-26 15:21:14 13638

Semmi keserűsó? Ha a paradicsom is keserű lesz, akkor bosszankodhatom egy jólesőt, de ettől azért nem túlzottan félek.

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-04-26 08:02:27 13637

nekünk ilyenek

és a paprikák

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2017-04-25 16:38:39 13636

Tegnap meglátogattam egy kedves ismerősömet, és sok, szép nyúlánk, sötétzöld paradicsompalántát láttam nála. Megdicsértem, mire az illető azt mondta, hogy egy csipetre való keserűsót tesz a földbe, rögtön adott is kanálra valót. Ma éppen átültetést terveztem, meg is tettem, és követtem az utasítást. Kissé aggódom, mi lesz ebből, de majd beszámolok az eredményről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!