Keresés

Részletes keresés

HoltSio Creative Commons License 2017-04-25 20:32:08 6169

Szia .

Köszönöm a választ.

Egyenlőre még van neki tojója,akivel foglalkozhat,mert nem egyszerre ültek el.

Remélem nem fogja bántani a piciket.

Figyelni fogom!

Köszönöm!

Szia.

A hozzászólás:
juhosttt Creative Commons License 2017-04-23 22:25:14 6168

Egyénfüggő, van amikor a gácsér nem foglalkozik vele, van amikor csak akkor bántja ha az útjában van és van amikor egész agresszív. Figyelni kell hogyan viselkedik és az alapján dönteni. Ha kotláskor a gácsér hajtja a kotlót mert párzana vele, akkor a kicsikkel sem várható nagy tolerancia. 

Előzmény:
HoltSio Creative Commons License 2017-04-23 21:04:02 6167

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni tőletek.

Elkotlott két néma kacsa tojóm.Érdeklődnék,ha kikelnek a kicsik bent lehet-e hagyni őket együtt a papával vagy a gácsért ki kell venni tőlük.

Hallottam olyant is,hogy a gácsér agyonveri a kicsiket.

Van valakinek tapasztalata?

Köszi a segítséget!

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!