|
|
|
|
 |
juhosttt
2017-04-23 22:25:14
|
6168
|
Egyénfüggő, van amikor a gácsér nem foglalkozik vele, van amikor csak akkor bántja ha az útjában van és van amikor egész agresszív. Figyelni kell hogyan viselkedik és az alapján dönteni. Ha kotláskor a gácsér hajtja a kotlót mert párzana vele, akkor a kicsikkel sem várható nagy tolerancia. |
|
A hozzászólás:
 |
HoltSio
2017-04-23 21:04:02
|
6167
|
Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Elkotlott két néma kacsa tojóm.Érdeklődnék,ha kikelnek a kicsik bent lehet-e hagyni őket együtt a papával vagy a gácsért ki kell venni tőlük.
Hallottam olyant is,hogy a gácsér agyonveri a kicsiket.
Van valakinek tapasztalata?
Köszi a segítséget!
Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|