|
|
|
|
 |
p21-feri-tb2
2017-04-24 08:30:30
|
13635
|
Hát szerződés vagy sem, reggel lementem a kertbe és ismét együtt vagánykodtak. :)))))))))))))))
  
aztán etetés

Hálaisten átvészelték a hajnali fagyokat. Az árnyékban most is deres volt a fű.
 
ezek meg pompáznak. :-)))))))))))))))
   
hoztam is haza egy csokor orgonánát asszony pajtinak. :)))))))))))))))))))))

itthoni virágok is bírják a fagyot. .))))))))))))
  
|
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2017-04-20 16:25:56
|
13634
|
Kölcsönös meg nem támadási szerződés? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|