Keresés

Részletes keresés

p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-04-24 08:30:30 13635

Hát szerződés vagy sem, reggel lementem a kertbe és ismét együtt vagánykodtak. :)))))))))))))))

aztán etetés

Hálaisten átvészelték a hajnali fagyokat. Az árnyékban most is deres volt a fű.

ezek meg pompáznak. :-)))))))))))))))

hoztam is haza egy csokor orgonánát asszony pajtinak. :)))))))))))))))))))))

itthoni virágok is bírják a fagyot. .))))))))))))

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2017-04-20 16:25:56 13634

Kölcsönös meg nem támadási szerződés?

Előzmény:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-04-20 07:26:01 13633

Ez a tollas úgy fest barátságot kötött a Fő agronómussal. :)))))))))))))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!