|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-04-23 20:43:26
|
6166
|
Nem egészséges kavarni a dolgokat. 35 napos kelés és 21 napos kelés nem jön össze. Kockáztatod a 35 napos kelést, mert lehet, hogy a 21. napon abbahagyja a keltetést és leszáll a saját tojásairól. Lehet, hogy elfogadja a kiscsibéket is, de teljesen mások az igényeik a kicsiknek. A kacsák vízben fürdenek például, a csibék pedig a porban. Stb. Azonkívül nagy valószínűséggel össze is fertőzhetik egymást. Ne tedd! |
|
A hozzászólás:
 |
Pista Lucza
2017-04-19 16:33:05
|
6165
|
Sziasztok egy éve vettem 1 pár idősebb néma kacsa párt azt hogy valami bajor óriasok edig nem volt egy tojás de kb 1 hónapja elkezdett tojni és 16 db tojáson megüĺlt egy sajat maga földbe vajt fészken én természetes keltetés mellet vagyok es arra gondoltam hogy mivel kacsak 35 napra kelnek hogy 2 hét után ha mondjuk rakok alá tyúk tojast is elfogadja a kis csibéket is ? Előre köszönőm a válaszokat üdv Lucza István |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|