Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2017-04-19 12:25:31 13631

Itt 1,5 fok van, és reggel óta szakad a hó. A betonról leolvad, máshol meg is marad, lehajolnak a bokrok.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2017-04-19 08:47:56 13630

Ma bezzeg nem szép tavaszi nap van! Az előbb kinéztem az ablakon, és alig hittem a szememnek, mert havas eső esett. Igaz, nem sokáig, 15-20 másodpercig,  aztán maradt az eső. Ez megismétlődött párszor, de remélem, majd csak abbamarad. Aggódom a kaktuszaimért, remélem, nem lesz bajuk! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!