|
|
|
|
 |
CBNora
2017-04-19 12:25:31
|
13631
|
Itt 1,5 fok van, és reggel óta szakad a hó. A betonról leolvad, máshol meg is marad, lehajolnak a bokrok. |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2017-04-19 08:47:56
|
13630
|
Ma bezzeg nem szép tavaszi nap van! Az előbb kinéztem az ablakon, és alig hittem a szememnek, mert havas eső esett. Igaz, nem sokáig, 15-20 másodpercig, aztán maradt az eső. Ez megismétlődött párszor, de remélem, majd csak abbamarad. Aggódom a kaktuszaimért, remélem, nem lesz bajuk! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|