Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
faki Creative Commons License 2017-04-18 18:42:52 16592

Lusta vagyok még egyszer leírni, kb. ezek a lehetőségek emelkedő ársorrendben: Industar, Volna, Tamron, Komine, Kiron...

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=135408789&t=9057201

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=140656906&t=9057201

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=140657364&t=9057201

 

De úgy tudom, hogy m4/3-ra van valami 60mm-es Sigma, ami nem drága ahhoz képest, amit nyújt.

Előzmény:
boomba335 Creative Commons License 2017-04-16 21:35:52 16584

Sziasztok!

 

kezdő makrósként milyen obit tudtok ajánlani egy Panasonic G7-re? (M4/3). Régebbi vagy manuál obik érdekelnek elsősorban, főleg az ár miatt. Tudtok ajánlani jó obit ilyen célra (Pénztárcabarát)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!