Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-04-18 17:44:02 6164

Semmit! Ne piszkáld őket. A tojó tudja a dolgát.

A hozzászólás:
bodzazsuzsa Creative Commons License 2017-04-18 15:11:21 6163

Tegnap kelt 5 kiskacsám, a mama ül a többi tojáson, de 24 órája nincs semmi mozgás. Van valami teendőm a kicsikkel? Mama előtt dara, apróra vágott csalán, kukorica és víz is van, a kicsik akár hozzá is férhetnek. Mit kell még tennem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!