Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
TGaborZ Creative Commons License 2017-04-17 11:18:27 16587

Akkor azt tudom javasolni, hogy nézegess képmegosztó oldalakat, mint flickr, 500px, vagy hasonlók, ahol célirányosan keressél olyan csoportokat, amik az általad érdekelt technikákkal foglalkoznak. Sok helyen pontosan leírják a felszerelést, amivel a kép készült.

 

Lustábbak, mint én, nem. Mert ugye a manuális obik nem adnak jelzést a váznak, nem kerül bele az info az EXIF-be.

 

Én most árulom a második makro obimat is, mert a mamiya mindent visz eddig! :)
De egy új pentax 100mm f2.8-cal még szeretném egyszer összehasonlítani.

 

A közelpontot közgyűrűvel (vagy kihuzattal) tudod közelebb hozni. Így javul a nagyítási arány is.

 

 

 

Előzmény:
boomba335 Creative Commons License 2017-04-17 08:40:10 16586

Igen, de a közelponttal bajlódok, meg nem találok olyat aminek a képe igazán tetszene. Lehet én várok el sokat? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!