|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
TGaborZ
2017-04-17 11:18:27
|
16587
|
Akkor azt tudom javasolni, hogy nézegess képmegosztó oldalakat, mint flickr, 500px, vagy hasonlók, ahol célirányosan keressél olyan csoportokat, amik az általad érdekelt technikákkal foglalkoznak. Sok helyen pontosan leírják a felszerelést, amivel a kép készült.
Lustábbak, mint én, nem. Mert ugye a manuális obik nem adnak jelzést a váznak, nem kerül bele az info az EXIF-be.
Én most árulom a második makro obimat is, mert a mamiya mindent visz eddig! :) De egy új pentax 100mm f2.8-cal még szeretném egyszer összehasonlítani.
A közelpontot közgyűrűvel (vagy kihuzattal) tudod közelebb hozni. Így javul a nagyítási arány is.
|
|
Előzmény:
 |
boomba335
2017-04-17 08:40:10
|
16586
|
Igen, de a közelponttal bajlódok, meg nem találok olyat aminek a képe igazán tetszene. Lehet én várok el sokat? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|