Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MortalWombat Creative Commons License 2017-04-17 10:53:27 7473

Szobacica alatt mit értesz? 

Azt, hogy bent végzi el a dolgát? Vagy azt, hogy ne akarjon kimenni?

(Amúgy van arra lehetőség, hogy kijárjon valahova a szabadba?)

Előzmény:
regi74 Creative Commons License 2017-04-17 06:16:28 7472

Sziasztok!Még új vagyok itt,de sok dologról szeretnék beszélni,ami cicákkal kapcsolatos-nagyon fontos: jogi ügyek-,és sok minden más.Volt egy cicám,kicsiként került hozzám,sajnos 1 évig nem tudtam visszaszerezni,hiába volt az enyém.Most megint velem van,de sajnos hozzászoktatták ahhoz,hogy kint legyen,csak enni adtak neki,bele sem merek gondolni mit.......ki tudna segíteni,mikorra lesz szobacica?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!