Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2017-04-12 15:48:42 13629

igen, szép tavaszi napok ígérkeznek! Holnap én is megyek kiélvezni, ma vásárló és ügyintéző napot kellett tartanom.

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-04-12 11:11:56 13628

Most már tagadhatatlanul jön a jó idő. :-)))))))

Fő agronómus elvtárs örömében hengergőcöl. :-))))))))))

Bátor ez a szárnyas........ .)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!