|
|
|
|
 |
CBNora
2017-04-10 18:07:48
|
13626
|
Nem láttam. Mostanában nehezen szánom rá magam, hogy bemenjek Pestre, de erről nem is tudtam. A macskakiállításon vívódtam, de annyi dolgom volt a kertben, hogy kihagytam azt is. Ilyenkor nem érem utol magam, annyi a munka. |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2017-04-10 16:04:49
|
13625
|
Tegnap meglátogattam a terrarisztikai kiállítást, érdeklődve nézegettem, bőven volt mit. Venni nem vettem semmit, holott egy-két kaktuszt nézve erős volt a kísértés. Viszont erdetileg mást is meg akartam nézni, csak akkora közlekedési káoszt volt, hogy csüggedten feladtam és inkább hazamentem.
Nóra, sokszor eswzembe jutottál, ha te is megnézted a kiállítást, gyanítom, hogy neked is tetszett. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|