Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-04-09 21:58:16 6158

rendben.Lehet,nálam azért sem kotlanak,mert beszedem  a tojást

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-04-09 11:01:27 6157

Nem tudom, üzletembernek újra kéne születnem. Nem lényeges, majd megbeszéljük. Egyelőre csak tojnak, de nem kotlik egyik sem. Nagy furfangosan tojásokat, pingpong labdákat tettem eldugott szalma részekbe, hátha nagyobb kedvet kapnak a kotláshoz. Nem tudom, van-e kakasod, szívesen viszek majd egy pár magos tojást is, ha végre lesz kotlós.

Jövi gácsérod már a kezemből eszi a gyermekláncfüvet. Ma reggel már három kacsatojás volt a fészekben. Ez a gyömrői fehérke tojó, nem a tarka októberi.

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-04-08 14:21:38 6156

Szia!A  kis   fehér  lány  tojt  egy  tojást.Remélem nem  lesz  belőle  baj,még   olyan kicsi és  olyan  kölyökkacsa-képe  van:)

Ha  lesz  kotlós tyúk,te mit kérsz érte?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!