|
|
|
|
 |
atrego
2017-04-09 21:58:16
|
6158
|
rendben.Lehet,nálam azért sem kotlanak,mert beszedem a tojást |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-04-09 11:01:27
|
6157
|
Nem tudom, üzletembernek újra kéne születnem. Nem lényeges, majd megbeszéljük. Egyelőre csak tojnak, de nem kotlik egyik sem. Nagy furfangosan tojásokat, pingpong labdákat tettem eldugott szalma részekbe, hátha nagyobb kedvet kapnak a kotláshoz. Nem tudom, van-e kakasod, szívesen viszek majd egy pár magos tojást is, ha végre lesz kotlós.
Jövi gácsérod már a kezemből eszi a gyermekláncfüvet. Ma reggel már három kacsatojás volt a fészekben. Ez a gyömrői fehérke tojó, nem a tarka októberi. |
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-04-08 14:21:38
|
6156
|
Szia!A kis fehér lány tojt egy tojást.Remélem nem lesz belőle baj,még olyan kicsi és olyan kölyökkacsa-képe van:)
Ha lesz kotlós tyúk,te mit kérsz érte? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|