|
|
|
|
 |
öreg mtzs
2017-04-10 13:19:22
|
4870
|
Szia! nekem volt egyszer nagyon leszivták a malacok elgyengült. orvost mindenképp hivjatok hozzá! A Malacokat nem adjátok el?? |
|
A hozzászólás:
 |
jocccsa
2017-04-07 11:34:13
|
4869
|
Sziasztok! Szomszédomnak van egy kocája 6. hete fialt 12 malacot hétfőn leválasztottuk mert valami baja van a kocának, nem bír felállni nem eszik iszik semmit csak csalánt fogad el az állatorvos nem jött ki írt kettő féle szériumot 3-3 adag ma kapja az utolsó adagokat nem nagy a javulás. Mi lehet a kocával? Velekinek volt már ilyen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|