Keresés

Részletes keresés

öreg mtzs Creative Commons License 2017-04-10 13:19:22 4870

Szia! nekem volt egyszer nagyon leszivták a malacok elgyengült. orvost mindenképp hivjatok hozzá!  A Malacokat nem adjátok el??

A hozzászólás:
jocccsa Creative Commons License 2017-04-07 11:34:13 4869

Sziasztok! Szomszédomnak van egy kocája 6. hete fialt 12 malacot hétfőn leválasztottuk mert valami baja van a kocának, nem bír felállni nem eszik iszik semmit csak csalánt fogad el az állatorvos nem jött ki írt kettő féle szériumot 3-3 adag ma kapja az utolsó adagokat nem nagy a javulás. Mi lehet a kocával? Velekinek volt már ilyen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!