Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-04-08 14:21:38 6156

Szia!A  kis   fehér  lány  tojt  egy  tojást.Remélem nem  lesz  belőle  baj,még   olyan kicsi és  olyan  kölyökkacsa-képe  van:)

Ha  lesz  kotlós tyúk,te mit kérsz érte?

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-04-05 19:08:30 6155

Májusi ivarérés ide vagy oda, de ma a kis fehér tojód testvérét megpetélte a gácsér és az hagyta, pedig eddig mindig elmenekült. Olyan nagy lett az összetartozás, hogy ma egy ólba mentek be este záráskor. Figyeld, hátha nálad is hasonló történik.

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-03-26 20:32:06 6146

tudom  off,de   japán tyúk-kakas   érdekel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!