|
|
|
|
 |
atrego
2017-04-08 14:21:38
|
6156
|
Szia!A kis fehér lány tojt egy tojást.Remélem nem lesz belőle baj,még olyan kicsi és olyan kölyökkacsa-képe van:)
Ha lesz kotlós tyúk,te mit kérsz érte? |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-04-05 19:08:30
|
6155
|
Májusi ivarérés ide vagy oda, de ma a kis fehér tojód testvérét megpetélte a gácsér és az hagyta, pedig eddig mindig elmenekült. Olyan nagy lett az összetartozás, hogy ma egy ólba mentek be este záráskor. Figyeld, hátha nálad is hasonló történik. |
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-03-26 20:32:06
|
6146
|
tudom off,de japán tyúk-kakas érdekel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|