Keresés

Részletes keresés

szévike Creative Commons License 2017-04-01 10:57:39 705232

Az én hármaim manapság:

 

Piciló az egész telet lényegében ebben az ágyikóban töltötte. Sokszor már attól tartottam odasül.

Zsazsika nem tör ilyen magasra, megelégszik az alsóbb régióval is. Persze, csak ha eléggé kényelmes.

Töpsi őnagysága pedig lassan kinövi a macskafát.

 

Hát így vannak a hármak mostanában.

A hozzászólás:
szévike Creative Commons License 2017-04-01 10:23:53 705230

Azt hittem, csak én vagyok olyan őskövület, hogy nem szeretem a FB-ot. Van, olvasom, de nem posztolok, főleg nem lájkolok.  Elveszek a témák között.

 

Nekem is hiányzik a topik. Valahogy családiasabb volt.

Teszek is rögtön egy-két képet a gyerekekről, csak átméretezek.

 

Előzmény:
iiko46 Creative Commons License 2017-04-01 09:26:37 705225

Ha éltetjük, nem enyészik el!

Én jobban szeretem ezt, mint a facét, ott minden összefolyik, nem lehet "beszélgetni", ritka kivétellel sem az állatkák, sem a gazdik nem válnak "ismerőssé".

Térjünk ide vissza, jöjjenek a régi gazdik és a szépséges cicókák, kutyik és egyéb szeretett állatkák!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!