|
|
|
|
 |
CBNora
2017-04-01 10:19:38
|
705228
|
Ááá, nincs torta, Lemonka nem szeret enni... Csak szárazat, csak mikor ő úgy gondolja, etetni nem lehet. Fő csemegéje a csapvíz, azt kaphat pluszban.
Az ünneplők fognak sajtos puffancsot enni. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2017-04-01 09:28:17
|
705226
|
Isten éltesse az ünnepeltet, végtelen kényeztetést neki!
Miből lesz a szülinapi torta? Fogtál hozzá elég egeret? |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2017-04-01 08:18:53
|
705224
|
És pont ma ünnepeljük Lemon cicám 6. születésnapját is. Igaz, hogy 24-én volt, de mára tudtuk megszervezni.
Kár, hogy ez a topik elenyészett... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|