Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2017-04-01 10:19:38 705228

Ááá, nincs torta, Lemonka nem szeret enni... Csak szárazat, csak mikor ő úgy gondolja, etetni nem lehet. Fő csemegéje a csapvíz, azt kaphat pluszban.

Az ünneplők fognak sajtos puffancsot enni.

A hozzászólás:
iiko46 Creative Commons License 2017-04-01 09:28:17 705226

Isten éltesse az ünnepeltet, végtelen kényeztetést neki!

Miből lesz a szülinapi torta? Fogtál hozzá elég egeret?

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2017-04-01 08:18:53 705224

És pont ma ünnepeljük Lemon cicám 6. születésnapját is. Igaz, hogy 24-én volt, de mára tudtuk megszervezni.

Kár, hogy ez a topik elenyészett...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!