|
|
|
|
 |
A.Schindler
2017-04-03 16:21:05
|
705234
|
Tényleg kár... mennyit írtam anno ide... 15éve...
Akkor már megvolt Picurkám, a napokban lesz 16 éves. :)
|
|
 |
Nyafkamacska
2017-04-01 10:19:28
|
705227
|
Átalakult minden. Az életünk is.
Boldog szülinapot Lemonkának! |
|
 |
iiko46
2017-04-01 09:28:17
|
705226
|
Isten éltesse az ünnepeltet, végtelen kényeztetést neki!
Miből lesz a szülinapi torta? Fogtál hozzá elég egeret? |
|
 |
iiko46
2017-04-01 09:26:37
|
705225
|
Ha éltetjük, nem enyészik el!
Én jobban szeretem ezt, mint a facét, ott minden összefolyik, nem lehet "beszélgetni", ritka kivétellel sem az állatkák, sem a gazdik nem válnak "ismerőssé".
Térjünk ide vissza, jöjjenek a régi gazdik és a szépséges cicókák, kutyik és egyéb szeretett állatkák! |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2017-04-01 08:18:53
|
705224
|
És pont ma ünnepeljük Lemon cicám 6. születésnapját is. Igaz, hogy 24-én volt, de mára tudtuk megszervezni.
Kár, hogy ez a topik elenyészett... |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|