Keresés

Részletes keresés

A.Schindler Creative Commons License 2017-04-03 16:21:05 705234

Tényleg kár... mennyit írtam anno ide... 15éve...

Akkor már megvolt Picurkám, a napokban lesz 16 éves. :)

 

Nyafkamacska Creative Commons License 2017-04-01 10:19:28 705227

Átalakult minden. Az életünk is.

 

Boldog szülinapot Lemonkának!

iiko46 Creative Commons License 2017-04-01 09:28:17 705226

Isten éltesse az ünnepeltet, végtelen kényeztetést neki!

Miből lesz a szülinapi torta? Fogtál hozzá elég egeret?

iiko46 Creative Commons License 2017-04-01 09:26:37 705225

Ha éltetjük, nem enyészik el!

Én jobban szeretem ezt, mint a facét, ott minden összefolyik, nem lehet "beszélgetni", ritka kivétellel sem az állatkák, sem a gazdik nem válnak "ismerőssé".

Térjünk ide vissza, jöjjenek a régi gazdik és a szépséges cicókák, kutyik és egyéb szeretett állatkák!

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2017-04-01 08:18:53 705224

És pont ma ünnepeljük Lemon cicám 6. születésnapját is. Igaz, hogy 24-én volt, de mára tudtuk megszervezni.

Kár, hogy ez a topik elenyészett...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2017-03-31 22:40:58 705223

                             

 

                                2002.03.31

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!